01 / 01

(0 głosów)

Werbkowice(w)22.23

Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu nasza drużyna wywozi jeden punkt z dalekich Werbkowic!

Przy odrobinie pecha spotkanie równie dobrze mogło zakończyć się wynikiem 4:6..., ale od początku.

Rywalizacja  rozpoczęła się od gier Paweł oraz Czarka. Pierwszy z nich pokonał 3:1 P.Wyskiela, Czarek w takim samym stosunku uległ W.Łatyńskiemu. Drugie gry to pojedynki Zbyszka z P.Bednarzem oraz Marcina z P.Misiarzem. Przebieg wyglądał podobnie jak poprzednio. Zbyszek uległ 0:3 (pierwszy set jednak zakończył się wynikiem 15:17. Szkoda, ponieważ przy wygranym pierwszym secie spotkanie potoczyło by się na pewno inaczej). Kaznoś nie dał szans P.Misiarzowi wygrywając 3:0. Przed grami deblowymi mieliśmy remis - 2:2.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że o końcowym wyniku zadecydują w dużej mierze deble. Paweł z Czarkiem gładko 3:0 pokonali parę Misiarz/Wyskiel. W tym samym czasie Zbyszek z Marcinem grali bardzo dobre spotkanie. Prowadzili z parą Łatyński/Bednarz 2:0 i coś się zatrzymało. Trzy kolejne partie wygrali gospodarze doprowadzając tym samym do ponownego remisu.

W ostatniej serii gier zaczęliśmy źle. Kaznoś przegrał 1:3 z W.Łatyńskim oraz Zbyszek 2:3 z P.Wyskielem. Dwie ostatnie gry musieliśmy więc wygrać, aby doprowadzić do remisu.

Czarek nie dał szans P.Misiarzowi wygrywając 3:0. Cięższy pojedynek miał Paweł, gdzie przegrywał 0:2 z P.Bednarze, ale zdołał odwrócić losy meczu wygrywając 3:2, dając tym samym piąty remisowy punkt w całym meczu.

Pozostaje lekki niedosyt, przede wszystkim przez mecz deblowy oraz porażkę Zbyszka. Jednak z wyniku 3:5 doprowadzając do remisu również możemy być zadowoleni.

Najbliższy okres to szereg spotkań naszej drużyny. W sobotę najprawdopodobniej awansem zagramy mecz KS Sokół Zwierzyniec (wyjazd), w niedzielę w roli gospodarza podejmiemy SMS Włodawa. Już dziś zapraszamy na niedzielne spotkanie do ZPO Leopoldów.