niedziela, 02 październik 2022 18:08
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

BlekitniDeblin22.23

Bardzo dobre spotkanie rozegrała nasza drużyna na inaugurację sezonu ligowe 2022/2023! W derbowym spotkaniu nie daliśmy szans rywalom pewnie zdobywając komplet punktów, notując wynik 8:2!

Wystąpiliśmy praktycznie w komplecie. Zabrakło jedynie Zbyszka C., który ze względów służbowych nie mógł być dziś obecny.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili: Czarek vs M.Wołowiecki oraz Kaznoś vs T.Sidoruk. Czarek po emocjonującym spotkaniu pokonał rywala 3:2. Dużo łatwiej i szybciej poradził sobie Marcin, który pewnie wygrał 3:0, dając nam drugi punkt i prowadzenie w całym spotkaniu 2:0. W kolejnych pojedynkach zagrali Zbyszek vs R.Gzubicki oraz Paweł vs J.Wojdat. Wyniki spotkań układały się identycznie jak w poprzednich grach. Zbyszek wygrał w pięciu setach, a Paweł zdecydowanie w trzech setach. Przed grami deblowymi prowadziliśmy więc 4:0!

Gry deblowe to ponownie dobra gra naszej drużyny. Na pierwszym stole Kaznoś z Czarkiem gładko wygrali 3:0 z parą Gzubicki/Wołowiecki. W tym samym momencie Paweł ze Zbyszkiem 3:1 wygrali z parą Jankowski/Wojdat. Po deblach było pewne, że komplet punktów zostanie dziś u nas.

Przed drugą serią gier dokonaliśmy dwóch zmian. Za Zbyszka zagrał Andrzej, a za Marcina > Darek. Na początek zagrał wspomniany Darek (vs Wojdat), który po wyrównanych dwóch pierwszych setach w trzeciej i czwartej partii przegrał, ulegając w całym spotkaniu 1:3. Czarek po niespodziewanym przegranym pierwszym secie trzy kolejne partie wpadły na konto Czarka i R.Gzubicki musiał uznać porażkę. W ostatnich grach Andrzej po dobrym spotkaniu uległ 1:3 M.Wołowieckiemu, a Paweł gładko wygrał z T.Sidorukiem 3:0 ustalając wynik spotkania na 8:2!

Cieszy bardzo dobre otwarcie sezonu. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą równie dobre w wykonaniu naszej ekipy, a na to okazja już za tydzień. W Lublinie rywalizować będziemy z Sygnałem Lublin.