Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Podsumowanie ligowego sezonu 2018/2019!

Napisał 
Dział: Artykuły
wtorek, 30 kwiecień 2019 16:19
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ranking

             Na czwartym miejscu zakończyła zmagania nasza drużyna w sezonie 2018/2019. Który to już raz z kolei szkoda straconych szans? Bardzo słaba pierwsza runda spowodowała, że czwarte miejsce, które udało nam się zająć było i tak bardzo dużym osiągnięciem.

Sezon rozpoczęliśmy od spotkania z beniaminkiem KS Heksa Niedrzwica Duża. Nie był to dobry początek – ulegliśmy 4:6 i sezon nie zaczął się dla nas najlepiej. Dosyć późno przystąpiliśmy do przygotowań, co miało swoje skutki w dalszej części sezonu.

W drugim spotkaniu mierzyliśmy się ponownie z beniaminkiem, tym razem na własnym terenie podejmowaliśmy KSGCH Kłos Chełm. Tym razem zagraliśmy na miarę swoich możliwości i zapisaliśmy na swoim koncie pierwsze ligowe zwycięstwo.

Kolejne spotkanie i drugi mecz z ekipą z Chełma. Szczęście w trzeciej kolejce nie było po naszej stronie. Przegraliśmy 4:6, gdzie trzy spotkania powinniśmy wygrać. Nie wykorzystaliśmy swoich szans i to gospodarze zgarnęli całą pulę.

W czwartej kolejce powtórka z rozrywki. Przegrywamy 4:6 z ATS Lublin, ponownie ponad połowa spotkań kończy się w pięciu setach, gdzie praktycznie wszystkie na korzyść rywali. Również i tym razem nie zdołaliśmy zdobyć chociaż jednego punktu.

Przełamanie, przynajmniej chwilowe nastąpiło w kolejnym spotkaniu, gdzie rywalizowaliśmy z drugą drużyną Sygnału Lublin. Wygrywamy to spotkanie pewnie – 8:2. Zapisując tym samym kolejne ważne punkty w ligowej tabeli.

To, co wydarzyło się w szóstej kolejce nie powinno mieć miejsca. Do meczu we Włodawie przystąpiliśmy bardzo mocno osłabieni. Gospodarze wygrali spotkanie 6:4. Jak się później okazało te dwa punkty pozwoliły ekipie p.Bożeny Hamziuk na utrzymanie się w lidze.

Kolejny mecz w Werbkowicach również do zapomnienia, kompletnie bez walki i z przygodami po drodze przegrywamy 1:9, notując kolejną porażkę.

Przerwa świąteczna sprawiła, że przemyśleliśmy kilka spraw i przystąpiliśmy zmotywowani do walki w kolejnych meczach. W pierwszym spotkaniu po nowym orku odnosimy pewne zwycięstwo 9:1 nad drużyną UKS Wola Osowińska. Były to bardzo ważne punkty w kontekście walki o awans do pierwsze szóstki.

W kolejnym spotkaniu, ponownie nie gramy na miarę swoich możliwości oraz w okrojonym składzie, co skutkuje jedynie remisem z LUKS Kłos Wola Skromowska. Na własne życzenie bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie sytuacje w ligowej tabeli.

Mecz z Lubartowem był z góry liczony jako porażka. Brak Marcina Kaznowskiego tylko to potwierdził. Przegraliśmy 1:9 i praktycznie pogodziliśmy się z tym, że awans do górnej części tabeli staje się co raz bardziej odległy.

Los chciał, że rywale również nie zwyciężali i w ostatnim mecz z KS Sygnał I Lublin graliśmy o wszystko. Wygraliśmy to spotkanie 6:4 i zapewniliśmy sobie rzutem na taśmę awans do pierwsze szóstki.

W drugiej rundzie oglądaliśmy kompletnie odmienną naszą drużynę. Do pierwszego rywala traciliśmy aż 7 punktów. Rundę rewanżową zaczęliśmy od spotkania z liderem z Lubartowa. Nasza drużyna zagrała w końcu na swoim poziomie. Niewiele brakowało, a rywale zanotowaliby pierwszą porażkę w sezonie. Spotkanie to zremisowaliśmy 5:5. Była to zapowiedź tylko lepszej gry.

W drugim meczu rundy rewanżowej zrewanżowaliśmy się ekipie z Niedrzwicy Dużej pokonując ich 7:3.

Podobny przebieg miało spotkanie z ATS Lublin. Wzięliśmy rewanż za pierwszą rundę i pokonaliśmy rywala w takim samym stosunku jak wcześniej z Niedrzwicą – 7:3 i notujemy kolejny komplet punktów.

W przedostatnim spotkaniu pierwszej rundy graliśmy kolejne spotkanie na własnym terenie. Tym razem na rozkład wzięliśmy KS Ogniwo Chełm wygrywając 6:4 i zbliżając się tym samy do rywali.

Ostatni ligowy mecz graliśmy z UKS Grot Michał Werbkowice. Podobnie i to spotkanie wygrywamy 6:4 nie notując porażki w drugiej rundzie. Bardzo dobra gra pozwoliła nam na awans z 6 na 4 miejsce, gdzie odrobiliśmy do rywali aż 8 punktów. Był to fantastyczny wynik biorąc pod uwagę naszą sytuację po pierwszej rundzie.

Wielka szkoda, że forma naszych zawodników nie była najwyższa od początku sezonu. Zdecydowanie moglibyśmy walczyć wtedy o jak najwyższe cele. Wierzymy, że kolejny sezon zaczniemy lepiej i włączymy się do walki przynajmniej o pierwszą trójkę.

Aktualnie do rozegrania naszym zawodnikom zostało jeszcze kilka turniejów, o których oczywiście poinformujemy w naszym serwisie. Cały sezon naszych zawodników w rozgrywkach ligowych można prześledzić w zakładce rozgrywki 2.liga.

Wyświetlony 146 razy
fb large
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Lipiec   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
baby - 15/07/2019 - 21:26

Szczera prawda. Co do pochodzenia to nie mam pojęcia skąd i kto wpadł na taki "genialny" pomysł. Za rok mają być opiekacze do lodów :D

do xyz - 14/07/2019 - 21:00

pyt.: serio z tym współzawodnictwem, jak napisałeś, czy ktoś tu sobie po prostu zwykłe "jaja" robi?! Jeśli to faktycznie prawda co do tych "fantów", to ja nie mam więcej pytań i pozostawiam bez komentarza...

??? - 11/07/2019 - 12:50

A może ktoś chce zamaskować brzydkie zapachy?

abc - 11/07/2019 - 07:52

Może ktoś z "Zarządu" ma dobry dostęp do takich fantów :D

xyz - 10/07/2019 - 20:38

Odnośnie Walnego Zebrania to słyszałem, że zamiast pucharów za współzawodnictwo były kosmetyki, perfumy itp. Osobiście uważam to za totalny OBCIACH ze strony Zarządu. Proszę o opinię w tej sprawie.

aaa - 09/07/2019 - 07:59

Najlepiej poinformowani pewnie będą Ci, którzy byli na zebraniu. Z opisu przebiegu spotkania nic takiego niestety nie widać.

g.r. - 08/07/2019 - 21:33

Odn. Walnego pyt.: czyli dalej nic nie wiadomo odn. ewent. zmian dot. rozgr. druż. na nowy sezon (chodziło ponoć o np. 2 gr. 3 ligi kosztem jednej 4 ligi) ? Bo gdzieś wcześniej tak słyszałem. Jeśli ktoś ma pewne info, z góry dzięki za odp.

UPKS - 16/06/2019 - 19:46

Wielka szkoda, ponieważ zabrakło niewiele. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku się uda :D

Robert Grabczak - 16/06/2019 - 12:48

PWSZ Zamość wygrał we Francji 4-3 i zdobył Puchar Europy! Brawo za niesamowity sezon. i tylko te dwie piłeczki Litwy do Superligi.ehhh.

UPKS - 05/06/2019 - 12:59

Wróciliśmy do możliwości pisania na czacie bez konieczności logowania się. Przypominam, że wszelkie obraźliwe wpisy jak i pomówienia będą usuwane.

UPKS - 05/06/2019 - 07:44

Skoda, ponieważ niedużo zabrakło, ale może w przyszłym roku się uda ;)

Jozek - 04/06/2019 - 20:42

1liga również nie dla naszych dziewczyn. IKTS Broń Radom 7:3 Lewart w meczu rewanżowym. Bardzo zacięte pojedynki niestety w większości padały łupem gospodyń. Gratulacje za walkę do samego końca, a IKTS Broń Radom życzymy sukcesów w następnym sezonie rozgrywek 1 ligi kobiet! :)

UPKS - 20/05/2019 - 09:23

Wyniki są już u nas: WYNIKI

b.p. - 19/05/2019 - 23:15

A jak tam dzis. turniej w Białej P. przebiegał, dużo osób ogółem i jakie czołówki kat. ? Dzięki za odp jbc :D

Jozek - 14/05/2019 - 21:17

Lewart 7:3 Dojlidy, przegrywamy dwumecz 3 setami. Dziękujemy wszystkim za gorący doping ;]

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com