Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Weź udział w Lidze Typerów!

(0 głosów)

heksa(d)18.19

Bardzo dobre spotkanie i przekonywujące zwycięstwo! Tak można w skrócie opisać przebieg wczorajszego spotkania. Komplet punktów w spotkaniu zanotował Paweł oraz Marcin G.

Przed spotkaniem wiedzieliśmy, że będzie to ciężki pojedynek dla naszej drużyny. Heksa przyjechała w składzie: Tomasz Słomka, Patryk Bielecki, Robert Bielecki oraz Dominik Maciąg. Jako jedynki w obu drużynach wystąpili: Tomasz Słomka oraz Marcin Kaznowski, na drugim stole zaczęli Robert Bielecki i Marcin Grzyb. Kaznoś po bardzo dobrym pierwszym wygranym secie, trzy kolejne przegrał i padły one łupem rywala  -Tomasza Słomki i to on zanotował pierwszy punkt dla rywali. Równocześnie na drugim stole Grzybek bez większych problemów pokonał Roberta Bieleckiego 3:0 doprowadzając do remisu. W drugich grach rywalizowali Paweł z Patrykiem Bieleckim oraz Zbyszek z Dominikiem Maciągiem. Paweł rozpoczął bardzo dobrze od prowadzenia 2:0. Dwie kolejne partie wygrał rywal i mieliśmy stan 2:2. W piątym secie to rywal wyszedł na prowadzenie 9:6, Paweł zachował zimną krew i wygrał 11:9. Również bardzo zacięte spotkanie rozegrał Zbyszek, który wygrał 3:1. Dając tym samym trzeci punkt dla naszej drużyny.

W grach deblowych padł remis. Paweł z Marcinem bez problemów pokonali 3:0 parę Słomka/Bielecki R. Na drugim stole po pięciosetowym boju Zbyszek z Kaznosiem ulegli 2:3 parze Bielecki P./Maciąg. Przed ostatnią serią gier prowadziliśmy więc 4:2. Pełna pula była więc blisko.

Drugą serię gier rozpoczęło dwóch Marcinów. Na pierwszym stole Kaznoś ponownie zagrał bardzo dobry pierwszy set, jednak trzy kolejne to zwycięstwa rywala i porażka 1:3. Na drugim stole zwycięstwo Marcina 3:0 , co dawało nam przynajmniej remis w spotkaniu! W ostatnich grach Paweł ponownie zagrał na może nie najwyższym poziomie, jednak pokonał Tomasza Słomkę 3:1 i dał nam szósty punkt! Jednak to nie koniec, po pięciosetowej batalii Zbyszek wygrał z Bieleckim R. 3:2 dając nam siódmy punkt! i zwycięstwo w całym meczu 7:3!

Szczęście tym razem było po naszej stronie. Po wielu rozczarowaniach w pierwszej rundzie tym razem to my walczymy do końca i zdobywamy pełną pulę. Wierzymy, że kolejne spotkania również będą dobre dla naszej drużyny.

Wyświetlony 58 razy

Ze względu na coraz częstsze wpisy dotyczące konkretnych osób oraz niepodpisywanie się,
od dnia dzisiejszego wpisy na czacie dodawać można jedynie po zalogowaniu się.

Do M.S. - Pt 03 2019 - 13:43

Rzucasz oskarżenie że ktoś celowo przekłada mecze i kombinuje, to może jakieś konkrety ?

UPKS - Śr 03 2019 - 19:24

Lewart vs ATS, piątek 22.03, godz. 18.00

P88 - Wt 03 2019 - 20:53

Topspin - MLKS jutro o 17

KG - Wt 03 2019 - 20:49

Teoretycznie niby tak, tylko że teraz na week (ndz.) nie było żadnych turniejów w Polsce czy jakiś innych, a mimo tego mecze nie były zagrane, nawet jeden. Więc jak to wytłumaczyć, trochę ciężko...

UPKS - Wt 03 2019 - 16:22