Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Całe podium dla Błękitnych w Żelechowie! [foto]

Napisał 
Dział: Artykuły
niedziela, 03 marzec 2019 21:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

XIVturniejŻelechów

          Całe podium przypadło dla naszych zawodników w XXIV Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Żelechowa, który rozegrany został w sobotnie południe. Na najwyższym miejscu podium stanął Marcin Grzyb, tuż za nim uplasował się Paweł, stawkę zamknął Kaznoś.

Turniej praktycznie od początku był pod dyktando naszych zawodników. Pecha może miał Darek, który po zwycięstwie w pierwszej rundzie w kolejnym meczu trafił na Kaznosia i musiał walczyć po lewej stronie, gdzie wygrał dwie gry, uległ dopiero P.Królowi. Marcin Grzyb z kolei jako jedyny z "naszych" znalazł się w dolnej części tabeli, gdzie bez problemów wygrał wszystkie spotkania. W meczu finałowym pokonał kolegę z drużyny - Pawła Gawryołka. Paweł z kolei do gier półfinałowych wygrywał bez straty seta. Podobnie było w spotkaniu półfinałowym, gdzie wygrał również 3:0 Z Marcinem Kaznowskim, co było niespodzianką, biorąc pod uwagę ostatnią przerwę Pawła. Nasz zawodnik uległ dopiero w finale ze wspomnianym Grzybkiem, który wygrał cały turniej. Marcin Kaznowski uległ dopiero w półfinale Pawłowi. następnie musiał rywalizować z "lewej" strony. Tam również radził sobie świetnie. Uległ ponownie Pawłowi 2:3 w meczu o drugie miejsce. 

              Wynik turniejowy był dobrą prognozą przed spotkaniem Lubartowem, które zremisowaliśmy. Mamy nadzieję, że również kolejne spotkania zagramy równie dobrze. Najbliższa okazja już w najbliższą niedzielę, gdzie rywalizować będziemy z ATS Lublin. Już dziś zapraszamy na to spotkanie do ZPO Leopoldów.

 

Wyświetlony 57 razy

Ze względu na coraz częstsze wpisy dotyczące konkretnych osób oraz niepodpisywanie się,
od dnia dzisiejszego wpisy na czacie dodawać można jedynie po zalogowaniu się. 
 

1procent

fb large
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Marzec   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Do M.S. - Pt 03 2019 - 13:43

Rzucasz oskarżenie że ktoś celowo przekłada mecze i kombinuje, to może jakieś konkrety ?

UPKS - Śr 03 2019 - 19:24

Lewart vs ATS, piątek 22.03, godz. 18.00

P88 - Wt 03 2019 - 20:53

Topspin - MLKS jutro o 17

KG - Wt 03 2019 - 20:49

Teoretycznie niby tak, tylko że teraz na week (ndz.) nie było żadnych turniejów w Polsce czy jakiś innych, a mimo tego mecze nie były zagrane, nawet jeden. Więc jak to wytłumaczyć, trochę ciężko...

UPKS - Wt 03 2019 - 16:22

Teoretycznie bez mocnych powodów nie można przełożyć spotkania :D

Zaloguj się aby dodawać wpisy.

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com