Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Transfery

Napisał 
Dział: Pozostałe
poniedziałek, 23 maj 2016 21:52
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Informacje o transferach można wpisywać w shoutboxie i wysyłać poprzez zakładkę kontakt lub bezpośrednio na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zawodnicy, którzy w sezonie 2018/2019 będą występować w nowych klubach:

 

Rostislav Mayovets - UKS Grot - Michał Werbkowice  --> ???

Mateusz Baranowski - UKS Wola Osowińska  --> MKS STS  Lubartów

Piotr Krzak - ATS Lublin  --> KS CKFiS Bełżyce

Janusz Widyński - KS Perła Rokitno  --> KS Ogniwo Chełm

Michał Bartoszuk - UMKTS LOB Dęblin  --> KTS Kozienice

Jacek Kołacz - UKS Topspin 51 Lublin  --> KS Sygnał Lublin

Kamil Kleczkowski - KS Spójnia Warszawa  --> KS Sygnał Lublin

Sylwester Lalak - niestowarzyszony  --> KS Sygnał Lublin

Arkadiusz Żuk - SMS Włodawa  --> KS AZS UWM Olsztyn

Roman Torba - SMS Włodawa  --> UKS Grot Michał Werbkowice

Bartosz Kiciak - niestowarzyszony  --> KS Heksa Niedrzwica Duża

Maciej Siedlczyński - UPKS Błękitni Leopoldów --> IKRTS Józefów

Mateusz Warda - MKS Lewart Lubartów  --> ATS Lublin

Dominik Maciąg - CKFiS Bełżyce  --> KS Heksa Niedrzwica Duża (niepotwierdzone)

Kamila Kiliszek - UPKS Arka Ryki  --> KS Bronowianka Kraków

Filip Młynarski - Niestowarzyszony  --> GKTS Wiązowna

Sylwia Sołtysik - MKS Skarbek Tarnowskie Góry  --> KS Sygnał Lublin

Zuzanna Borek - UPKS Arka Ryki  --> KS Sygnał Lublin

Patrycja Waszczuk - SMS Włodawa  --> KS Sygnał Lublin

Piotr Matraszek - MKS MOW Puławy  --> rezygnacja z występów ligowych

Kacper Woźniak - KS Sygnał Lublin  --> MKS MOW Puławy (niepotwierdzone)

Kacper Pękala - KS Sygnał Lublin  --> KTS Topspin Kurów (niepotwierdzone)

Rafał Żurek - MKS MOW Puławy  --> zmiana pracy (niepotwierdzone)

Łukasz Jarocki - KTS Optima Lublin  --> PWSZ Zamość

Paweł Chmiel - Polonia Bytom --> PWSZ Zamość

 

 

 

 

 

Zawodnicy, którzy w sezonie 2017/2018 będą występować w nowych klubach:

 

Rabukhin Anton  - Niestowarzyszony (UKR)    --> UKS Grot-Michał Werbkowice

Majovets Rotislav  - AUKS PWSZ Zamość (UKR)    --> UKS Grot-Michał Werbkowice

Błażej Warpas  - MKS Lewart Lubartów    --> KTS Optima Lublin

Mikołaj Czerniec  - ULKS Dragon Wojcieszków    --> UKS Dynamo Gózd

Artur Całka  - Niestowarzyszony    --> UKS Dynamo Gózd

Roman Torba  - UKS Grot-Michał Werbkowice    --> SMS Włodawa

Mateusz Warda  - LKS Piaskovia Piaski   --> MKS Lewart Lubartów

Mateusz Jurewicz  - LKS Piaskovia Piaski   --> KS Ogniwo Chełm

Łukasz Jarocki  - LKS Piaskovia Piaski   --> KTS Optima Lublin

Bartosz Kiciak  - LKS Piaskovia Piaski   --> SMS Włodawa?

Marek Zięba  - LKS Piaskovia Piaski   --> KTS Optima Lublin

Mateusz Baranowski - MKS Lewart Lubartów    --> UKS Wola Osowińska

Andrzej Bichta - KTS Topspin Kurów    --> UKS Niemce

Zbigniew Ciołek - ULKS Dragon Wojcieszków    --> UKS Dynamo Gózd

Kamil Szubarczyk - KTS Topspin Kurów    --> Wolny zawodnik (przyczyny osobiste)

Michalina Górska  - Fala Piotrawin    --> UKS Dojlidy Białystok

Marcin Kaznowski  - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski    --> UPKS Błękitni Leopoldów

Bartłomiej Szymanek  - LKS Piaskovia Piaski   --> KS Energia Manekin Toruń

Mateusz Warda  - KS Perła Rokitno  --> LKS Piaskovia Piaski

Marek Zięba  - KS Optima Lublin --> LKS Piaskovia Piaski

Łukasz Jarocki  - SMS Włodawa  --> LKS Piaskovia Piaski 

Kacper Woźniak  - KS Sygnał TBV Lublin  --> MKS MOW Puławy (Transfer odwołany)

Patryk Chojnowski - Działdowo --> Warszawa

Piotr Chodorski - Głoska --> Warszawa

Tomislav Pucar --> Jarosław

Soumyajit Ghosh --> Białystok

Zhou Yu --> Białystok

Patryk Zatówka - Gdańsk --> Jarosław

Paweł Fertikowski - Warszawa --> Działdowo

Wang Yang - Gdańsk --> Działdowo

Pavel Sirucek - Toruń --> Grodzisk Mazowiecki

Michał Bańkosz - Głoska --> Grodzisk Mazowiecki

Chuanxi Han --> Grodzisk Mazowiecki

Elizabeta Samara --> Tarnobrzeg

Radosław Żabski --> GKS Gorzovia

Paweł Kibała --> GKS Gorzovia

 


Zawodnicy, którzy w sezonie 2016/2017 będą występować w nowych klubach:

Kacper Woźniak - MKS "MOW" Puławy > KS Sygnał II Lublin

Kacper Pękala - KTS Topspin Kurów > KS Sygnał II Lublin

Norbert Jóźwiak - UPKS Błękitni Leopoldów > MKS Lewart Lubartów

Dariusz Ciołek - Niezrzeszony > UPKS Błękitni Leopoldów

Krzysztof Olek - MLKS Wola Sernicka > LUKS  Kłos Wola Skromowska

Daniel Kisielewicz - AUKS Trefl Zamość > Kontuzja

Igor Zawadskyi - VFR Birkmannsweiler (Niemcy) > AUKS Trefl Zamość

Rotislav Majoves - LSUPT SKIF Lwów (Ukraina) > AUKS Trefl Zamość

Dairusz Kiełb - Pegaz Łańcut > AUKS Trefl Zamość

Kamil Głowinkowski - MKS Lewart AGS Lubartów > AZS UMCS Lublin

Patryk Bielecki - KS Sygnał Lublin  > SAK HEKSA Niedrzwica Duża

Tomasz Słomka - Niestowarzyszony  > SAK HEKSA Niedrzwica Duża

Hubert Rogala - AZS UMCS Lublin  > SAK HEKSA Niedrzwica Duża

Łukasz Jarocki - LKS Piaskovia Piaski > SMS Włodawa

Marcin Kaznowski - ULKS Dragon Wojceszków > KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski

Jacek Kołodziejczyk - KS Ogniwo Chełm > SAK HEKSA Niedrzwica Duża

Marek Taczalski - LKS Stok Zakrzówek  > SAK HEKSA Niedrzwica Duża

Natalia Danaj - Rokicie Szczytniki  > SMS Włodawa

Dagmara Baranowska - UKS Dystans Niedźwiada > SMS Włodawa

Natalia Ciężczyk - Set Trio PGKiM Arka Ryki > SMS Włodawa

Kamila Głodek - Set Trio PGKiM Arka Ryki > SMS Włodawa

Marek Wierzbicki - UKS Dystans Niedźwiada > SMS Włodawa

Rafał Błaszczyk - LUKS Stróża > SMS Włodawa


 Zawodnicy, którzy w sezonie 2015/2016 będą występować w nowych klubach:

Marcin Grzyb - UKS Wola Osowińska > UPKS Błękitni Leopoldów

Marcin Litwiniuk - UKTS Alfa Radzyń Podlaski > AUKS PWZS Trefl Zamość

Paweł Kozieł - UKTS Alfa Radzyń Podlaski > AUKS PWZS Trefl Zamość

Bartłomiej Szymanek - MKS Lewart Lubartów > LKS Piaskovia Piaski

Łukasz Jarocki - KTS Energia Manekin Toruń > LKS Piaskovia Piaski

Krzysztof Włóczko - AUKS PWSZ Trefl Zamość > UKS Dojlidy Białystok

Jarosław Marczykowski - UKS Dojlidy Białystok > KS Galaxy Białystok

Mateusz Baranowski - UKS Dojlidy Białystok > MKS Lewart Lubartów

Jakub Sagan - MKS Pogoń Siedlce > MKS Lewart Lubartów

Piotr Matraszek - KTS Topspin Kurów > MKS MOW Puławy

Jakub Benzef - Marabella Sopot > AUKS PWZS Trefl Zamość

Arakadiusz Żuk - MKS Lewart Lubartów > SMS Włodawa

Sylwester Włoszek - MKS Lewart Lubartów > SMS Włodawa

Zbigniew Ciołek - UPKS Błękitni Leopoldów > ULKS Dragon Wojcieszków

Kamil Staniszewski - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda > SMS Włodawa

Kamil Hamziuk  - MKS Lewart Lubartów > SMS Włodawa

Andrzej Głodek - UPKS Arka Ryki > ULKS Dragon Wojcieszków

Rafał Żurek - OSiR Kłobuck > MKS "MOW" Puławy

Adrian Kacperski - UPKS Błękitni Leopoldów > UKS Wola Osowińska

Piotr Bocian - KTS Topsin Kurów > MKS MOW Puławy

Marian Wardzyński - UKS Wola Osowińska  > KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski

Przemysław Powroźnik - UKS Dystans Niedźwiada  > UKS Wola Osowińska

Krystian Mateusiak - ULKS Dragon Wojcieszków  > UKS Wola Osowińska

Marcin Reszka - Niezrzeszony  > MLKS Wola Sernicka

Wyświetlony 4894 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2018 10:34

  

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Grudzień   2018
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
gosc - Śr 12 2018 - 22:11

Kolejny rywal, z którym Syg. (tym razem grając pełnym składem) nie miał szans nic ugrać. Ale ciężko było się spodziewać czegoś innego... :D

UPKS - Śr 12 2018 - 21:36

Mecz awansem. ATS 8:2 Sygnał II. Spotkanie nie będzie brane pod uwagę w Lidze Typerów.

UPKS - Śr 12 2018 - 21:20

Ogniwo 8:2 SMS

UPKS - Wt 12 2018 - 21:51

Lewart 7:3 ATS

? - Wt 12 2018 - 19:55

Jaki wynik Lubartów vs ATS?

Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com