01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Weź udział w Lidze Typerów!

(0 głosów)

30.12.2018 r., w hali sportowej ICSiR w Józefowie, rozegrany został V ARTENGO IKRTS OPEN Turniej tenisa stołowego.

Turnieje w Józefowie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród sympatyków tenisa stołowego na Mazowszu i w Polsce, a w obecnej edycji wzięło udział 118. zawodniczek i zawodników.

W kategorii MŁODZIK, najmłodszych uczestników, złoto wywalczył Adam Smoter, srebro Maciej Janik oraz brąz Jan Królak.

Kategorię JUNIOR zwyciężył Adam Smoter wygrywając w finale z Oliwią Zawiasą, a na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Bątruk.

W kategorii WETERAN udział wzięło 22. zawodników, a najlepszym okazał się Paweł Chułerański, trener i zawodnik klubu z Józefowa, który w finale pokonał Mariana Balaka. Marian Balak w swojej długoletniej przygodzie z tenisem stołowym, przez dwa lata bronił barw klubu „IKRTS Józefów”.
Miejsce trzecie wywalczył Sołtysiak Krzysztof.

W kategorii AMATOR udział wzięło 27. sympatyków tenisa stołowego, wśród których najlepszy okazał się Krzysztof Łebkowski, który w grze finałowej zwyciężył Adriana Kozaczuka. Trzecią pozycję po wielu zaciętych bojach wywalczył Słodkowski Marek.

Kategoria DEBLE, to kategoria, która cieszy się z turnieju na turniej coraz to większą popularnością wśród uczestników turniejów rozgrywanych w Józefowie. Miejsce pierwsze wywalczyli goście z Zamościa, Litwiniuk Marcin w parze z Wardzyńskim Marianem, pokonując w finale Łukasza Buza i Bartosza Lebrechta. Na najniższym stopniu podium stanęli Damian Świerczek w parze z Piotrem Kutkiem.

Kategoria OPEN, to kategoria, która obfitowała w wiele niespodzianek, gdzie potencjalni faworyci potrafili przegrać z niżej notowanymi zawodnikami.
Miejsce pierwsze wywalczył Litwiniuk Marcin, okazując się lepszym od Pawła Chułerańskiego i Mateusza Sakowicza. Szczególnie trzecie miejsce bardzo młodego zawodnika jest bardzo dużą i miłą niespodzianką, która po raz kolejny przypomina nam o pięknie tenisa stołowego, sportu, który jest tak nieprzewidywalny i zaskakujący.

UPKS - Wt 01 2019 - 19:38

Na żywo może być ciężko. Wideo na następny dzień jak najbardziej pojawi się.

997 - Wt 01 2019 - 17:24

Myślę że tradycyjnie będziecie Panowie robili relacje na żywo z meczu Błękitni - Lewart.

UPKS - Wt 01 2019 - 07:48

Jutro o 19:30 gramy z Lubartowem. Mecz nie będzie brany pod uwagę w Lidze Typerów.

Tenisista - Pn 01 2019 - 12:54