Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Weź udział w Lidze Typerów!

Li Qian i Natalia Partyka znalazły się w elitarnym gronie zawodniczek, które wystąpią na ITTF Europe Top 16. Mistrzyni Europy z Alicante będzie rozstawiona z numerem 7, natomiast czterokrotna Mistrzyni Paraolimpijska z 13. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 lutego w Montrreux.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego - relacja

Napisał
Dział: PTS
wtorek, 11 grudzień 2018 08:17

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego zamienił się w Międzynarodowy turniej tenisa stołowego o Puchar Cocciné, dzieki 5 zawodników z Litwy a konkretnie z Wilna. Wysoki poziom, bardzo dużo gier i wspaniała atmosfera dzieki nagrodom ufundowanym przez sponsora turnieju.

MŚJ w Bendigo: Komplet medali dla Chińczyków!

Napisał
Dział: PTS
poniedziałek, 10 grudzień 2018 15:04

Chińscy tenisiści stołowi zwyciężyli we wszystkich siedmiu konkurencjach mistrzostw świata juniorów w australijskim Bendigo. Po trzy złote medale wywalczyli 18-latkowie Qian Tianyi i Xu Haidong.

Miłosz Redzimski I Ilona Sztwiertnia najlepsi w Jastrzębiu Zdroju

Napisał
Dział: PTS
poniedziałek, 10 grudzień 2018 15:01

Poznaliśmy zwycięzców 2. Grand Prix Polski Kadetów w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Ilona Sztwiertnia z Bronowianki Kraków, a wśród chłopców triumfował Miłosz Redzimski z Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

MŚJ: Deble poza turniejem!

Napisał
Dział: PTS
sobota, 08 grudzień 2018 08:56

Na 1/8 finału polskie deble zakończyły swój udział w turnieju gier podwójnych na Mistrzostwach Świata Juniorów.

Liga Mistrzów: Awans Bogorii do ćwierćfinału!

Napisał
Dział: PTS
sobota, 08 grudzień 2018 07:25

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe niemiecki FC Saarbruecken 3:2 w grupie C i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Swoje mecze wygrali w piątek Panagiotis Gionis, Pavel Sirucek i Kaii Konishi.

Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa - relacja

Napisał
Dział: PTS
sobota, 08 grudzień 2018 07:17

Sporą niespodziankę sprawili pingpongiści PWSZ Zamość, którzy zdominowali Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym.

7 grudnia w hali ZSP nr 3 w Zamościu odbyły się Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, których organizatorem był KU AZS PWSZ Zamość. Na turniej do Hetmańskiego Grodu przyjechali zawodnicy i zawodniczki reprezentujący uniwersytety i szkoły wyższe m.in. z Lublina i Chełma.

MŚJ: Katarzyna Węgrzyn w 1/8 finału singla!

Napisał
Dział: PTS
piątek, 07 grudzień 2018 13:35

Katarzyna Węgrzyn nie zwalnia tempa! Tym razem w turnieju singla Mistrzostw Świata Juniorów pokonała Archanę Kamath z Indii 4:2 i zameldowała się w 1/8 finału. Ta sztuka nie udała się jej siostrze - Annie, która uległa Lucie Gauthier z Francji 2:4.

Liga Mistrzów: Dekorglass odpada!

Napisał
Dział: PTS
piątek, 07 grudzień 2018 07:38

Dekorglass Działdowo przegrał na wyjeździe z UMMC Jekaterynburg 0:3 w swoim ostatnim meczu Ligi Mistrzów. Aby zająć któreś z dwóch pierwszych miejsc w grupie B i awansować do ćwierćfinału działdowianie potrzebowali wygranej w Rosji.

MŚJ: Zwycięstwo Greli i Kulczyckiego!

Napisał
Dział: PTS
piątek, 07 grudzień 2018 07:35

Artur Grela pokonał Pau Yik Man z Hongkongu, a Samuel Kulczycki odprawił Nathana Xu z Nowej Zelandii w turnieju singla Mistrzostw Świata Juniorów.

gosc - Śr 12 2018 - 22:11

Kolejny rywal, z którym Syg. (tym razem grając pełnym składem) nie miał szans nic ugrać. Ale ciężko było się spodziewać czegoś innego... :D

UPKS - Śr 12 2018 - 21:36

Mecz awansem. ATS 8:2 Sygnał II. Spotkanie nie będzie brane pod uwagę w Lidze Typerów.

UPKS - Śr 12 2018 - 21:20

Ogniwo 8:2 SMS

UPKS - Wt 12 2018 - 21:51

Lewart 7:3 ATS

? - Wt 12 2018 - 19:55