Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Terminarz 2012/2013

Napisał 
Dział: Pozostałe
piątek, 10 sierpień 2012 00:57
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

BARAŻE o awans do II ligi

 

FINAŁ

  • UPKS Błękitni Leopoldów 0:10 LKS Piaskovia Piaski (rozegrany 11.03.13r.)
  • LKS Piaskovia Piaski 7:3 UPKS Błękitni Leopoldów (rozegrany 16.03.13r.)
ZWYCIĘZCA: LKS Piaskovia Piaski
II miejsce - UPKS Błękitni Leopoldów

 

Mecz o III miejsce

  • MKS Lewart AGS Lubartów 4:6 MLKS Włodawianka Włodawa (rozegrany 11.03.13r.)
  • MLKS Włodawianka Włodawa 2:8 MKS Lewart AGS Lubartów (rozegrany 19.03.13r.)
III miejsce - MKS Lewart AGS Lubartów
IV miejsce - MLKS Włodawianka Włodawa

 

PÓŁFINAŁY

I Termin - 03.03.2013r. godz. 11:00

  • MLKS Włodawianka Włodawa  3:7 UPKS Błękitni Leopoldów (rozegrany 10.02.13r.)
  • MKS Lewart AGS Lubartów 1:9 LKS Piaskovia Piaski (rozegrany 28.02.13r.)

 

II Termin - 10.03.2013r. godz. 11:00

  • UPKS Błękitni Leopoldów 6:4 MLKS Włodawianka Włodawa (rozegrany 23.02.13r.)
  • LKS Piaskovia Piaski 8:2 MKS Lewart AGS Lubartów (rozegrany 06.03.13r.)

 

BARAŻE o pozostanie w III lidze

 

I Termin - 03.03.2013r. godz. 11:00

  • MKS "MOW" Puławy  3:7 (zweryfikowany na 4:6)* KTS Optima Lublin (rozegrany 01.03.13r.)
  • AUKS PWSZ Trefl III Zamość 3:7 (zweryfikowany na 0:10)** SKS Junior Łucka (rozegrany 03.03.13r.)

 * - złe ustawienie gier podwójnych(Kamil Głowinkowski winien grać na I stole jako najwyżej sklasyfikowany)

** - niezgodne z rankingiem ustawienie zawodnika na I stole(Orłowski Artur)

 

II Termin - 10.03.2013r. godz. 11:00

  • KTS Optima Lublin 7:3 MKS "MOW" Puławy (rozegrany 08.03.13r.)
  • SKS Junior Łucka 7:3 AUKS PWSZ Trefl III Zamość

 

MKS "MOW" Puławy oraz AUKS PWSZ Trefl III Zamość - spadek


III Termin - 17.03.2013r. godz. 11:00

  • KTS Optima Lublin 5:5 SKS Junior Łucka


IV Termin - 24.03.2013r. godz. 11:00

  •  SKS Junior Łucka - KTS Optima Lublin

 

Terminarz 

Sezon 2012/2013 (I i II runda)

Grupa PÓŁNOCNA

 

      I. Termin – 18.11.2012r.  godz.11.00

        LUKS Kłos Wola Skromowska 7:3 MKS MOW Puławy

       UKS Wola Osowińska 7:3 SKS Junior Łucka

       UPKS Błękitni Leopoldów 5:5 MKS Lewart Lubartów

 

II. Termin – 25.11.2012r.  godz.11.00

MKS MOW Puławy 1:9 MKS Lewart Lubartów

SKS Junior Łucka 3:7 UPKS Błękitni Leopoldów

 LUKS Kłos Wola Skromowska 4:6 UKS Wola Osowińska

 

III. Termin –  02.12.2012r. – godz. 11.00

UKS Wola Osowińska 7:3 MKS MOW Puławy

UPKS Błękitni Leopoldów 8:2 LUKS Kłos Wola Skromowska

MKS Lewart Lubartów 10:0  SKS Junior Łucka

 

IV.  Termin – 09.12.2012r. – godz.11.00

MKS MOW Puławy 2:8 SKS Junior Łucka

LUKS Kłos Wola Skromowska 10:0 wo MKS Lewart Lubartów

UKS Wola Osowińska  4:6 UPKS Błękitni Leopoldów

 

V. Termin – 16.12.2012r. – godz.11.00

UPKS Błękitni Leopoldów 7:3 MKS MOW Puławy

MKS Lewart Lubartów 6:4 UKS Wola Osowińska

SKS Junior Łucka 4:6 LUKS Kłos Wola Skromowska 

 

VI. Termin – 23.12.2012r. – godz.11.00

MKS MOW Puławy 0:10 LUKS Kłos Wola Skromowska 

SKS Junior Łucka 3:7 UKS Wola Osowińska

MKS Lewart Lubartów 0:10 wo UPKS Błękitni Leopoldów

 

VII. Termin – 06.01.2013r. – godz.11.00

MKS Lewart Lubartów 8:2 MKS MOW Puławy

UPKS Błękitni Leopoldów 7:3 SKS Junior Łucka 

UKS Wola Osowińska 6:4 LUKS Kłos Wola Skromowska

 

VIII. Termin – 13.01.2013r. – godz.11.00

MKS MOW Puławy 3:7 UKS Wola Osowińska

LUKS Kłos Wola Skromowska 1:9 UPKS Błękitni Leopoldów

SKS Junior Łucka 2:8 MKS Lewart Lubartów

 

IX. Termin – 20.01.2013r. – godz.11.00

SKS Junior Łucka 5:5 MKS MOW Puławy

MKS Lewart Lubartów 6:4 LUKS Kłos Wola Skromowska

UPKS Błękitni Leopoldów 8:2  UKS Wola Osowińska

 

X. Termin – 27.01.2013r. – godz.11.00

MKS MOW Puławy 0:10 UPKS Błękitni Leopoldów

UKS Wola Osowińska 4:6 MKS Lewart Lubartów

LUKS Kłos Wola Skromowska 6:4 SKS Junior Łucka

 

Wyświetlony 2777 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 marzec 2013 11:01

  

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Grudzień   2018
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
gosc - Śr 12 2018 - 22:11

Kolejny rywal, z którym Syg. (tym razem grając pełnym składem) nie miał szans nic ugrać. Ale ciężko było się spodziewać czegoś innego... :D

UPKS - Śr 12 2018 - 21:36

Mecz awansem. ATS 8:2 Sygnał II. Spotkanie nie będzie brane pod uwagę w Lidze Typerów.

UPKS - Śr 12 2018 - 21:20

Ogniwo 8:2 SMS

UPKS - Wt 12 2018 - 21:51

Lewart 7:3 ATS

? - Wt 12 2018 - 19:55

Jaki wynik Lubartów vs ATS?

Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com