Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Komunikat #1

Napisał 
Dział: Artykuły
wtorek, 05 luty 2019 17:08
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

komunikat

           W związku z ostatnimi wpisami jakie miały miejsce w czacie, który jest częścią naszego serwisu, zdecydowaliśmy, że od dnia dzisiejszego (do odwołania) informacje na czacie dodawać można jedynie po uprzednim zalogowaniu się.

Stworzyliśmy serwis, gdzie bez problemów można wyrazić własną opinię, pogląd. Jednak już na samym początku funkcjonowania serwisu, a więc prawie siedem lat temu, informowaliśmy, że w przypadku przytaczania informacji odnośnie konkretnych osób, nie ważne czy związanych z lubelskim tenisem czy też nie, prosiliśmy o podpisywanie się z imienia i nazwiska. Prośba ta powtarzana była wielokroć jak widać nie do wszystkich ona chyba dotarła. Dlatego zdecydowaliśmy, że zmieniamy formę funkcjonowania czatu. Od dnia dzisiejszego wpisywać informacje mogą jedynie osoby, które wcześniej założą konto w naszym serwisie lub się zalogują. Nie chcemy, aby ktoś kojarzył nasz klub z pomawianiem innych osób. Tym bardziej, że jesteśmy Klubem, gdzie nigdy nikomu nie stwarzaliśmy żadnych problemów czy to z przełożeniem spotkania czy innymi sprawami związanymi z tenisem stołowym.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego ktoś kto jest na tyle odważny, aby wypisywać różne informacje (w większości przypadków mijające się z prawdą), nie potrafi podpisać się z imienia i nazwiska. Pragnę przypomnieć, iż pomimo dodawania dotychczas wpisów jak osoba anonimowa, nie jesteśmy do końca anonimowi. Jak administrator mam wgląd w adresy IP, skąd wiadomość została napisana, a w przypadku wystąpienia na drogę prawną przez pomawiane osoby, bez problemu będzie można ustalić kto napisał konkretną wiadomość. Proszę dlatego o rozwagę i odrobinę odwagi.

           W najbliższych dniach postaramy się wdrożyć nowy system obsługujący czat, gdzie dodane wiadomości dostępne będą dla wszystkich. Wpisów dokonywać będą mogli jedynie osoby zalogowane. Być może po jakimś czasie zdecydujemy się na powrót do pierwotnego stanu. Przypominamy również, że wiadomości pisać można również pod wszystkimi newsami w ich rozwinięciu. Tam co prawda istnieje możliwość pisania jako "anonim", co nie zmienia faktu, że tam również mogę bez problemu ustalić nadawcę wiadomości. 

Proszę jeszcze raz o przemyślane wiadomości oraz dzielenie się wiadomościami z aren lubelskiego tenisa. Myślę, że na obecną chwilę nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie gromadzone są wszelkie wiadomości z imprez sportowych jakie odbyły się w naszym regionie. Dla mniej wtajemniczonych w górnym menu znajduje się zakładka POLSKI "TS", gdzie zamieszczamy nadesłane oraz znalezione informacje o tenisie stołowym, które w mniejszym lub większym stopniu związane są z naszym regionem. Zachęcamy do dzielenia się informacjami i budowanie miejsca, gdzie każdy będzie miał swój wkład.

 

Prezes UPKS "Błękitni" Leopoldów 
Paweł Gawryołek
Wyświetlony 54 razy

 

W związku z moją nieobecność do końca lutego informacje na stronie mogą pojawiać się z opóźnieniem. 

Prezes Paweł Gawryołek 

Ze względu na coraz częstsze wpisy dotyczące konkretnych osób oraz niepodpisywanie się,
od dnia dzisiejszego wpisy na czacie dodawać można jedynie po zalogowaniu się. 
 

1procent

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Luty   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
UPKS - Pt 02 2019 - 08:05

Lewart pierwszym rywalem w rundzie rewanżowej. Terminarz pojawi się wkrótce.

Jozek - Wt 02 2019 - 21:32

Sygnał II 3:7 Lewart

UPKS - Wt 02 2019 - 13:59

Dziś ostatnie spotkanie 11.kolejki. Sygnał II vs Lewart

Jozek - Wt 02 2019 - 11:56

Dobre posunięcie, już taka samowolka była kiedyś na podobnym forum i kto śledził choć trochę wie co tam się wyprawiało xD

UPKS - Wt 02 2019 - 09:45

Prosiłem wiele razy o nie zamieszczanie wpisów, które dotyczą bezpośrednio konkretnych osób. Jeżeli ktoś już miał taką potrzebę wiele razy prosiłem o podpisywanie się z imienia i nazwiska. W związku z tym, że niektórzy nie mogą dostosować się do tego od dnia dzisjeszego wpisy dodawać można jedynie po zalogowaniu się.

Zaloguj się aby dodawać wpisy.

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com