Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Bez sukcesów na Mistrzostwach Województwa! [foto]

Napisał 
Dział: Artykuły
poniedziałek, 04 luty 2019 15:11
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MWSeniorów2019

           Bez sukcesów kończą zmagania nasi zawodnicy w Mistrzostwach Województwa. Dwuosobowa kadra w dniu wczorajszym rywalizowała w Werbkowicach. Niestety ze względów osobistych w Mistrzostwach jak i poprzednich WTK-ach nie mógł wziąć udziału Paweł, który przez ostatnie dwa lata wspólnie z Marcinem zdobywali wice mistrzostwo w grze podwójnej.

Nasi zawodnicy zmagania rozpoczęli od gier deblowych oraz mikstów. W tej drugiej kategorii Marcin Grzyb wspólnie z Kamilą Głodek (UKS Amator Leopoldów) ulegli w pierwszej grze parze Jóźwiak/Pawlak (MKS Lewart Lubartów / KTS Optima Lublin). Nie lepiej było w grze deblowej. W eksperymentalnym składzie nasi zawodnicy ulegli 2:3 parze Włoszek/Zguczyński (SMS Włodawa). 

Losowanie turnieju indywidualnego również było nie po naszej myśli. Marcin Grzyb w pierwszej rundzie pokonał rywala z gry deblowej - Sylwka Włoszka 4:2. Niestety już w drugiej rundzie musiał mierzyć się z faworytem - Marcinem Litwiniukiem (PWSZ Zamość). Nasz zawodnik gładko przegrał 0:4. Jeszcze trudniejsze losowanie miał Marcin Kaznowski, który w pierwszej rundzie mierzył się z Danielem Kisielewiczem (UKS Grot-Michał Werbkowice). Po bardzo zaciętym spotkaniu to nasz zawodnik okazał się lepszy wygrywając 4:3. W drugiej rundzie również rywal z najwyższej półki - Mateusz Jurewicz (KS Ogniwo Chełm). Podobnie jak pierwsze spotkanie Kaznosia również i w tym spotkaniu towarzyszyły graczom ogromne emocje. Po ciężkiej siedmiosetowej walce to rywal wygrał 4:3, ostatniego seta do '9. 

           Dziękujemy chłopakom za walkę i zaangażowanie. Teraz czeka nas miesięczna przerwa od rozgrywek ligowych. Jednak na pewno uczestniczyli będziemy w turniejacho których informować będziemy na łamach naszego serwisu.

 

Wyświetlony 58 razy

 

W związku z moją nieobecność do końca lutego informacje na stronie mogą pojawiać się z opóźnieniem. 

Prezes Paweł Gawryołek 

Ze względu na coraz częstsze wpisy dotyczące konkretnych osób oraz niepodpisywanie się,
od dnia dzisiejszego wpisy na czacie dodawać można jedynie po zalogowaniu się. 
 

1procent

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Luty   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
UPKS - Pt 02 2019 - 08:05

Lewart pierwszym rywalem w rundzie rewanżowej. Terminarz pojawi się wkrótce.

Jozek - Wt 02 2019 - 21:32

Sygnał II 3:7 Lewart

UPKS - Wt 02 2019 - 13:59

Dziś ostatnie spotkanie 11.kolejki. Sygnał II vs Lewart

Jozek - Wt 02 2019 - 11:56

Dobre posunięcie, już taka samowolka była kiedyś na podobnym forum i kto śledził choć trochę wie co tam się wyprawiało xD

UPKS - Wt 02 2019 - 09:45

Prosiłem wiele razy o nie zamieszczanie wpisów, które dotyczą bezpośrednio konkretnych osób. Jeżeli ktoś już miał taką potrzebę wiele razy prosiłem o podpisywanie się z imienia i nazwiska. W związku z tym, że niektórzy nie mogą dostosować się do tego od dnia dzisjeszego wpisy dodawać można jedynie po zalogowaniu się.

Zaloguj się aby dodawać wpisy.

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com