Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Emocje i pech! ATS 6:4 Błękitni! [foto]

Napisał 
Dział: Artykuły
sobota, 17 listopad 2018 15:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ats(w)18.19

            Po raz kolejny spotkanie miało nieprawdopodobny przebieg! Szkoda, że szczęście ponownie nie było naszym sprzymierzeńcem. Zapraszamy do relacji ze spotkania z ATS Lublin.

Jako jedynki na pierwszym stole swoje gry rozpoczęli Marcin Grzyb oraz Marek Zięba. Równocześnie na drugim stole rywalizował Marcin Kaznowski z Michałem Szewczukiem. Oba spotkania były bardzo zacięte, co widać po samych wynikach. Na pierwszym stole Marek pokonał Marcina 3:2. Na drugim z kolei w takim samym stosunku to nasz zawodnik okazał się lepszy wygrywając 3:2.

W drugiej serii Paweł rywalizował z Mateuszem Wardą oraz Zbyszek z Radosławem Chrześcianem. Zbyszek niestety dosyć szybko uległ Radkowi, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania. Paweł po ponownym pięciosetowym boju pokonał Mateusza 3:2. Przed grami deblowymi mieliśmy więc wynik remisowy.

Pech nie opuścił nas również w tym spotkaniu. Paweł z Marcinem po słabym pierwszym secie wygrali trzy kolejne dopisując trzecie oczko dla naszej drużyny. Na drugim stole Marcin ze Zbyszkiem prowadzili 2:0, by ulec 2:3, skąd to znamy? Mecz z Chełmem i oba deble przegrane w ten sam sposób.

Druga runda gier rozpoczęła się od meczu Pawła z Markiem i Zbyszka z Michałem. Ponownie pięciosetowe pojedynki, szkoda, że w obu przypadkach to gospodarze wygrywali. Szkoda meczu Pawła, gdzie ze stanu 0:2 zrobił 2:2 i w piątym secie prowadził nawet 4:1, by ostatecznie przegrać go do `9. Przed dwoma ostatnimi pojedynkami przegrywaliśmy więc 3:5 i jedyny co mogliśmy ugrać to remis. Do ostatnich gier przystąpiło dwóch Marcinów. Na pierwszym stole Grzybek zaczął od prowadzenia 2:0. Mateusz Warda zdołał doprowadzić do stanu 2:2, jednak w końcówce to nasz zawodnik był lepszy wygrywając ostatniego seta 11:9. Spotkanie kończył Kaznoś, którego pojedynek również trwał pięć setów. Decydującą piątą partię wynikiem 11:8 wygrał Michał Szewczuk dając komplet punktów gospodarzom.

          Ogromnie szkoda po raz kolejny spotkania. Pomimo, że to gospodarze byli faworytem z całą pewnością mogliśmy ten mecz zremisować,a nawet go wygrać. Nie da się nie zauważyć, że nie mamy szczęścia w tym roku. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą już po naszej myśli i to my będziemy mogli dopisać sobie ligowe punkty.

          Wideo ze spotkania pojawi się jeszcze dziś wieczorem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wspieraja2

Wyświetlony 73 razy

  

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Grudzień   2018
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
kłos - So 12 2018 - 22:04

Emil, wypisujesz zawsze pod różnymi nickami jak pod peleryną a nigdy nie masz się odwagi podpisać. najpierw na Sygnał, teraz na Kłosa. Nie każdy żyje tylko tenisem stołowym i są rzeczy nie zależne od nas. sport to tylko dodatek.

xy - So 12 2018 - 21:24

Jak Heksie to można było mecz przełożyć, a jak chciał kto inny, to się nie dało... Jutro za to czeka "niespodzianka" - będzie grał najmocniejszy skład z możliwych... :D

UPKS - So 12 2018 - 14:32

Wola Skromowska 3:7 Heksa Niedrzwica

Wynik? - So 12 2018 - 09:50

Jak się ten mecz skończył wczoraj?

UPKS - So 12 2018 - 08:25

Wczoraj rozegrane zostało spotkanie 2.ligi Kłos Wola Skromowska vs KS Heksa Niedrzwica Duża.Mecz nie będzie brany pod uwagę w Lidze Typerów.

Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com