Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Emocje i pech! ATS 6:4 Błękitni! [foto]

Napisał 
Dział: Artykuły
sobota, 17 listopad 2018 15:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ats(w)18.19

            Po raz kolejny spotkanie miało nieprawdopodobny przebieg! Szkoda, że szczęście ponownie nie było naszym sprzymierzeńcem. Zapraszamy do relacji ze spotkania z ATS Lublin.

Jako jedynki na pierwszym stole swoje gry rozpoczęli Marcin Grzyb oraz Marek Zięba. Równocześnie na drugim stole rywalizował Marcin Kaznowski z Michałem Szewczukiem. Oba spotkania były bardzo zacięte, co widać po samych wynikach. Na pierwszym stole Marek pokonał Marcina 3:2. Na drugim z kolei w takim samym stosunku to nasz zawodnik okazał się lepszy wygrywając 3:2.

W drugiej serii Paweł rywalizował z Mateuszem Wardą oraz Zbyszek z Radosławem Chrześcianem. Zbyszek niestety dosyć szybko uległ Radkowi, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania. Paweł po ponownym pięciosetowym boju pokonał Mateusza 3:2. Przed grami deblowymi mieliśmy więc wynik remisowy.

Pech nie opuścił nas również w tym spotkaniu. Paweł z Marcinem po słabym pierwszym secie wygrali trzy kolejne dopisując trzecie oczko dla naszej drużyny. Na drugim stole Marcin ze Zbyszkiem prowadzili 2:0, by ulec 2:3, skąd to znamy? Mecz z Chełmem i oba deble przegrane w ten sam sposób.

Druga runda gier rozpoczęła się od meczu Pawła z Markiem i Zbyszka z Michałem. Ponownie pięciosetowe pojedynki, szkoda, że w obu przypadkach to gospodarze wygrywali. Szkoda meczu Pawła, gdzie ze stanu 0:2 zrobił 2:2 i w piątym secie prowadził nawet 4:1, by ostatecznie przegrać go do `9. Przed dwoma ostatnimi pojedynkami przegrywaliśmy więc 3:5 i jedyny co mogliśmy ugrać to remis. Do ostatnich gier przystąpiło dwóch Marcinów. Na pierwszym stole Grzybek zaczął od prowadzenia 2:0. Mateusz Warda zdołał doprowadzić do stanu 2:2, jednak w końcówce to nasz zawodnik był lepszy wygrywając ostatniego seta 11:9. Spotkanie kończył Kaznoś, którego pojedynek również trwał pięć setów. Decydującą piątą partię wynikiem 11:8 wygrał Michał Szewczuk dając komplet punktów gospodarzom.

          Ogromnie szkoda po raz kolejny spotkania. Pomimo, że to gospodarze byli faworytem z całą pewnością mogliśmy ten mecz zremisować,a nawet go wygrać. Nie da się nie zauważyć, że nie mamy szczęścia w tym roku. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą już po naszej myśli i to my będziemy mogli dopisać sobie ligowe punkty.

          Wideo ze spotkania pojawi się jeszcze dziś wieczorem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wspieraja2

Wyświetlony 137 razy

 

W związku z moją nieobecność do końca lutego informacje na stronie mogą pojawiać się z opóźnieniem. 

Prezes Paweł Gawryołek 

Ze względu na coraz częstsze wpisy dotyczące konkretnych osób oraz niepodpisywanie się,
od dnia dzisiejszego wpisy na czacie dodawać można jedynie po zalogowaniu się. 
 

1procent

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Luty   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
UPKS - Pt 02 2019 - 08:05

Lewart pierwszym rywalem w rundzie rewanżowej. Terminarz pojawi się wkrótce.

Jozek - Wt 02 2019 - 21:32

Sygnał II 3:7 Lewart

UPKS - Wt 02 2019 - 13:59

Dziś ostatnie spotkanie 11.kolejki. Sygnał II vs Lewart

Jozek - Wt 02 2019 - 11:56

Dobre posunięcie, już taka samowolka była kiedyś na podobnym forum i kto śledził choć trochę wie co tam się wyprawiało xD

UPKS - Wt 02 2019 - 09:45

Prosiłem wiele razy o nie zamieszczanie wpisów, które dotyczą bezpośrednio konkretnych osób. Jeżeli ktoś już miał taką potrzebę wiele razy prosiłem o podpisywanie się z imienia i nazwiska. W związku z tym, że niektórzy nie mogą dostosować się do tego od dnia dzisjeszego wpisy dodawać można jedynie po zalogowaniu się.

Zaloguj się aby dodawać wpisy.

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com