Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Zgodnie z planem! Błękitni 8:2 Kłos Chełm

Napisał 
Dział: Artykuły
niedziela, 21 październik 2018 14:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

KłosChełm(d)18.19

          Nie miała większych problemów nasza drużyna w dzisiejszym spotkaniu, gdzie wysoko, bo aż 8:2 pokonaliśmy ekipę beniaminka - KSGCH Kłos Chełm. Honorowe punkty dla gości zdobyli Mateusz Podkoń, który pokonał Zbyszka oraz Piotr Linde, który wygrał również 3:1 z Darkiem (zmienił Pawła w ostatnim meczu).

Spotkanie od samego początku było pod dyktando naszej drużyny. W pierwszej parze Grzybek i Kaznoś bez problemów zwyciężali swoich rywali po 3:0, kolejno z Piotrem Linde i Mateuszem Podkoniem. W drugich grach rywalizowali Paweł i Zbyszek. Pierwszy z nich w czterech setach pokonał Wojciecha Łatyńskiego, który w pierwszej kolejce sprawił sporą niespodziankę pokonując jednego z liderów całej ligi - Mateusza Jurewicza z Ogniwa Chełm. Zbyszek po pięciosetowej walce pokonał Zbigniewa Rymczuka.

Gry deblowe był przypieczętowaniem zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Na pierwszym stole po pierwszym niemrawym secie, Marcin z Pawłem wzięli się w garść i pokonali 3:1 parę Łatyński/Rymczuk. W tym samym czasie na drugim stole toczyła się ciężka walka. Ponownie w pięciu setach to nasi zawodnicy byli górą dając nam szósty punkt i zwycięstwo w całym spotkaniu. 

W drugiej serii gier dwóch Marcinów nie zwalniało tempa. Grzybek 3:0 pokonał Łatyńskiego, Kaznoś również 3:0, Rymczuka oddając rywalowi jedynie "10" mały punktów w cały spotkaniu. Ostatnie gry to pojedynek na drugim stole Zbyszka z Mateuszem Podkoniem, który okazał się lepszy wygrywając 3:1. Na pierwszym stole za Pawła wszedł Darek, który po wyrównanym boj uległ Piotrowi Linde 1:3. Wielka szkoda pierwszego seta gdzie nasz zawodnik od 0:4 zrobił 7:4 oraz 10:6, ostatecznie przegrywając tę partię.

          Kolejne spotkanie zaplanowane jest na następną niedzielę, 28 października. Na wyjeździe podejmować będziemy zeszłorocznego zwycięzcę, drużynę KS Ogniwo Chełm. W dniu dzisiejszym podsumujemy również Ligę Typerów jak i pozostałe wyniki ligowe. Zachęcamy zaglądać do działu "Rozgrywki 2.liga" , gdzie w każde spotkanie jest szczegółowo przedstawione, łącznie z punktami jaki zdobyli poszczególni zawodnicy. Jeżeli znalazłaby się osoba chętna, możemy wpisywać również wyniki poszczególnych pojedynków w całym spotkaniu. 

         Wideo z obu spotkań, wczorajszego i dzisiejszego pojawi się w dniu jutrzejszym. Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i dzielenia się spostrzeżeniami,co do zmiany jej funkcjonowania. 

 

 

 

 

 

 

 

wspieraja2

Wyświetlony 161 razy

 

1procent

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Styczeń   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
XXX - Śr 01 2019 - 18:13

Nie wiecie kiedy rusza GP LZs ???

UPKS - Wt 01 2019 - 19:38

Na żywo może być ciężko. Wideo na następny dzień jak najbardziej pojawi się.

997 - Wt 01 2019 - 17:24

Myślę że tradycyjnie będziecie Panowie robili relacje na żywo z meczu Błękitni - Lewart.

UPKS - Wt 01 2019 - 07:48

Jutro o 19:30 gramy z Lubartowem. Mecz nie będzie brany pod uwagę w Lidze Typerów.

Tenisista - Pn 01 2019 - 12:54

Bardzo dobry mecz Chełma z Lewartem szkoda że nie ma TV

Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com