Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Startujemy! Niedrzwica Duża i Chełm w weekend!

Napisał 
Dział: Artykuły
poniedziałek, 15 październik 2018 21:55
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Heksa

           Wybiła godzina, kiedy rozpoczynamy rozgrywki ligowe. Już w najbliższą sobotę udamy się do Niedrzwicy Dużej, gdzie rozegramy zaległe spotkanie pierwszej kolejki. Dzień później na własnym terenie podejmować będziemy KSGCH Kłos Chełm, który po porażce w pierwszej kolejce z całą pewnością będzie chciał zdobyć swoje pierwsze ligowe punkty.

Na samym początku chcielibyśmy serdecznie podziękować drużynie KS HEKSA Niedrzwica Duża za przełożenie spotkania. Spowodowane było to udziałem naszego zawodnika w Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Heksa(w18.19)

          W sobotę o godzinie 17:00 rywalizować będziemy z pierwszym beniaminkiem – Niedrzwicą Dużą. Podopieczni Tomasza Słomki posiadają naprawdę silny i wyrównany skład. Poza wspomnianym już Tomkiem w zespole występują: Patryk Bielecki (czołowy kadet Polski), Artur Słomka, Robert Bielecki, Bartosz Kiciak, Dominik Maciąg. Będzie to z całą pewnością bardzo trudne spotkanie. Pomimo, że na papierze to my jesteśmy faworytem nie będzie to łatwe spotkanie. Szanse oceniamy na 50/50.

 

KSGCH (d18.19)

Dzień później w niedzielne przedpołudnie w pierwszym spotkaniu na własnym terenie podejmować będziemy drugiego beniaminka – KSGCH Kłos Chełm. W pierwszej kolejce rywale gładko ulegli drugiej drużynie z Chełma (KS Ogniwo Chełm) – 2:8. Pomimo tego mecz drugiej kolejki również nie będzie łatwy. Lider Kłosa – Wojciech Łatyński wspólnie z pozostałymi: Marcinem Chrzanowskim; Piotrem Linde; Zbigniewem Rymczukiem oraz Mateuszem Podkoniem; Krzysztofem Lasotą; Konradem Witnickim; Piotrem Podkoniem; Nikolą Rymczuk z całą pewnością postawią nam ciężkie warunki i o końcowe zwycięstwo nie będzie łatwo.

          Sobotnie spotkanie z Heksą będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem naszego fanpage`a na Facebooku. Na niedzielne spotkanie zapraszamy wszystkich osobiście do Leopoldowa i wsparcie naszych zawodników. Z obu spotkań dostępne będą wszystkie pojedynki w formie wideo. 

 

 

 

 

wspieraja2

Wyświetlony 172 razy

 

1procent

fb large
 
logo gielda
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Styczeń   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
RMF FM. - Cz 01 2019 - 07:46

Kiepsko z organizacją to znaczy nie ma chętnych kto dał by salę czy nie mają kogoś uczciwego do sędziowania ???

Xs - Śr 01 2019 - 23:14

Gp.lzs....kiepsko z organizacja...

tenisistka - Śr 01 2019 - 21:00

Błękitni grają bez brązowego medalisty mistrzostw województwa seniorów 2018 M.K. - grają w głębokich rezerwach

XXX - Śr 01 2019 - 18:13

Nie wiecie kiedy rusza GP LZs ???

UPKS - Wt 01 2019 - 19:38

Na żywo może być ciężko. Wideo na następny dzień jak najbardziej pojawi się.

Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com